Ciekawostki

Półki do magazynów zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX

Regały magazynowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to wyroby funkcjonalne, bezpieczne oraz estetyczne. Wobec tego, wypełniają poszczególne potrzeby, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Konsumenci mogą poza nimi zaopatrzyć się również w inne wyroby, dzięki czemu zagospodarują całą przestrzeń w magazynie. Są to produkty w działach do jakich wliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi a także krzesła.

Jeśli chodzi o półki, to nabywcy mogą wybierać: regały paletowe, regały półkowe oraz regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, ze względu na ich wielowymiarowe wykorzystanie. Transport towaru na palecie jest podstawą w licznych branżach, w związku z czym obiekty magazynowe muszą być do tego przystosowane. Regały paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, gwarantującym bezzwłoczny rozładunek. Są one zaprojektowane w ten sposób, iż mają wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w ruchliwych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one też nośność dla większych obciążeń. Bazująca na modułach budowa takich półek sprawia, że można je bez przeszkód naprawić, gdy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Następną opcją w ofercie są regały półkowe, a więc podstawowy rodzaj regałów, dedykowany do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale również w punktach sprzedaży oraz w biurowcach. Regały na których może zmieścić się asortyment do 700 kg są łatwo dostępne, czyli sprawniej wykonywana jest praca w danym obiekcie, w jakim tego typu regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych zakład także zatroszczył się o modułową konstrukcję, a więc dopasowanie regału do prywatnych oczekiwań nie będzie skomplikowane, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa rozbudowa. Poza wyrobami takimi jak regały paletowe dostępne są też regały wspornikowe, umożliwiające całkowite wykorzystanie powierzchni magazynowej w przypadku składowania na jej terenie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidny.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz