Edukacja

PROFIXIT: profesjonalny serwis gamepadów

PROFIXIT to rzetelna naprawa joypadów. Marka ma specjalizację w tego typu usługach, zapewniając zleceniodawcom szybką a także skuteczną reparację. W rezultacie entuzjaści gier po awarii sprzętu nie muszą przejmować się, iż przez dłuższy czas nie będą mogli spędzić czasu w ulubiony sposób. Naprawiane mogą być wszystkie rodzaje padów, ponieważ eksperci, którzy się tym zajmują posiadają duże doświadczenie. Do serwis konsol warto zgłosić się wówczas, kiedy konsola nie działa prawidłowo, grzeje się, resetuje, przestaje działać w nieoczekiwanym momencie, traci połączenie z kontrolerem gier lub także pojawi się innego typu awaria, uniemożliwiająca grę.

Naprawa joypadów Microsoft Xbox, Sony Playstation oraz Nintendo zawiera takie świadczenia jak na przykład: naprawienie silniczków, naprawa wibrowania, naprawienie wyrwanego kabla, naprawienie zasilania silniczka, naprawa analogów, naprawa baterii, naprawa gniazda załadowania, reparacja przycisków, zmiana obudowy, naprawienie łączenia pada z konsolą, naprawa triggerów, bądź naprawa bumperów. Zaznajamiając się z rekomendacjami opublikowanymi na witrynie internetowej nad wyraz szybko można zobaczyć, że firma posiada sporo korzystnych ocen. Dotychczasowi zleceniodawcy usatysfakcjonowani są z poziomu świadczeń i zaznaczają, iż po naprawieniu pady funkcjonują wręcz jak najnowsze. Jeżeli wobec tego kogoś interesuje naprawa padów, to może oczekiwać że po doręczeniu osobistym lub po przesłaniu gamepada do firmy otrzyma bezpłatny cennik kosztów razem z opinią na temat usterki. Od danej osoby będzie zależeć, czy chce, żeby pad był naprawiony w danym serwisie.

Kontroler PS4 to gamepad do modelu Sony PlayStation4. Jest to produkt nowocześnie zaprojektowany i uważany za w większej mierze ergonomiczny aniżeli wcześniejsze z padów. Eksperci z PROXIFIT mają niemałe doświadczenie, a więc poradzą sobie z każdą usterką. Zleceniodawcy w wielu przypadkach dostarczają pady do czyszczenia po zalaniach. W takiej sytuacji technicy natychmiastowo ocenią stopień zniszczeń. Można wobec tego dzięki temu prędzej cieszyć się grą na swojej konsoli, bo awaria usunięta jest od razu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz