Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja

Jak dobrze dobrać felgi do swojego samochodu

Dla wielu osób samochodowe felgi przypominają buty, w jakich się chodzi, one właśnie sporo mogą powiedzieć o właścicielu. Oczywiście większość kierowców zupełnie się tym nie przejmuje, ograniczając się do tego, co otrzymali w seryjnym wyposażeniu. Ale jeśli pojawi się konieczność zakupu nowego zestawu, przykładowo ze względu na używanie letnich i zimowych kół, to warto się trochę przy takim wyborze zastanowić. W sklepach bowiem jest taka ilość różnego rodzaju felg, że bez specjalnych nakładów można sprawić, że pojazd dostanie zupełnie nowy wygląd.

Przede wszystkim należy sobie ustalić budżet, który będzie przeznaczony na nowy zakup. Najmniej kosztują stalowe felgi, ale w ich przypadku możliwości stylistyczne są niewielkie, chyba że ktoś się pokusi o założenie kołpaków. Znacznie więcej pod tym względem oferują felgi JR Wheels aluminiowe, jakie są dostępne w naprawdę dużej liczbie kształtów. Ale też i kolorów, bowiem w ofercie wielu producentów znajdują się nie tylko same felgi concaver w srebrnym kolorze, ale też i w innych barwach.

Można też znaleźć firmy, które mogą spersonalizować oferowane felgi według życzeń klientów, malując je na dowolny kolor. W przypadku takiego rozwiązania liczyć się trzeba z dodatkowymi kosztami, lecz tym sposobem da się świetnie dopasować kolo nadwozia oraz kół. Przy wyborze felg duże znaczenie ma ich wygląd. Ten warto dobrać do typu samochodu, gdyż nie każdy będzie do każdego auta pasował. A jeśli się już takie superlekkie felgi SL02 zakupi i zamontuje, to z wymianą może być sporo problemów.

Spora ilość właścicieli aut często się też decyduje na montowanie felg z większą średnicą czy szerokością. Uważać przy tym trzeba na dwie ważne rzeczy. Przede wszystkim przy większych średnicach należy zastosować opony o niskim profilu, zapewniające takie same właściwości jezdne jak oryginalne. Dodatkowo opony po założeniu nie powinny wystawać poza obrys nadkoli, ponieważ wtedy będzie to niezgodne z przepisami prawnymi i narazić się można na mandat przy spotkaniu z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 Komentarz

  • Avatar photo
    Patrycja 25/08/2023

    +Reklama+
    Sklep z częściami do maszyn rolniczych to nieodzowny partner każdego rolnika. Dostarczając niezbędne elementy takie jak części do kombajnu ziemniaczanego, pomaga utrzymać maszyny w optymalnym stanie. Wybierz ten sklep, by zyskać dostęp do wysokiej jakości produktów, które pozwolą Ci osiągnąć najlepsze wyniki w pracy rolniczej.

Dodaj komentarz