Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Ciekawostki

Informacje w temacie złej podróży

Wiadomości na temat złej podróży podane są na portalu w bardzo przystępny sposób oraz wyczerpują one zagadnienie w 100%. Z tego względu kiedy ktoś chce się lepiej zorientować, to ma pewność, iż to pozyska. Bad trip to określenie na przerażające lub trudne epizody po spożywaniu substancji psychoaktywnej. Zwykle odczucia te pojawiają się po psychodelikach. Mogą w takiej sytuacji pojawić się: omamy albo doznania o podłożu lękowym różnego stopnia.

Często bad trip pojawia się u użytkowników, którzy nie posiadają dużo przygód powiązanych z daną substancją. Kiedy mają zaś sami w sobie napięcie emocjonalne powiązane z problemami codzienności, to istnieje znacznie większe ryzyko, iż właśnie u nich powstanie zła podróż. Ponadto zjawisko takie może być efektem nieodpowiedniego set and setting, czyli niewłaściwego nastawienia psychicznego, niesprzyjających okoliczności albo złego doświadczenia psychodelicznego. Set w tym wypadku znaczy kondycję psychiczną, samopoczucie, myśli a także oczekiwania, a setting to zestaw czynników, jakie dostarczone są przez otoczenie.

Mogą one powstawać tak samo od ludzi, jak i od miejsc. Z tego względu, nie opłaca się przyjmować narkotyków, gdy nie będziemy czuć się dobrze w danym otoczeniu. Jeżeli ktoś zmaga się z jakimś, nawet minimalnym stanem niepokoju, to też powinien zastanowić się, czy nie zażywać substancji w innym czasie. Nie opłaca się bowiem ulec opinii większości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz