Budowlane

HAUSm2: projektowanie i budowa nowocześnie skonstruowanych domów szkieletowych

HAUSm2 to firma projektująca a także konstruująca modernistyczne domy szkieletowe. Wiele lat doświadczenia w projektowaniu budynków drewnianych w technologii szkieletowej powoduje, iż konkretne projekty są warte dostrzeżenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na stronie www w pełni to pokazuje. Proponowane domy szkieletowe cechuje wysoka solidność, bo wykonane są z idealnych jakościowo materiałów, a całość wykonana jest z troską o najmniejszy detal.

Główna propozycja sprzedażowa obejmie zbudowanie obiektu z takimi elementami, które podniosą na równi bezpieczeństwo domu, ale też jego standardowy komfort powiązany z użytkowaniem. Każda inwestycja jest potraktowana indywidualnie, co bardzo motywuje zleceniodawców. Wdrożone opcje technologiczne i duża baza wiedzy pracowników wskazanej firmy przyczyniają się do tego, że dom kanadyjski można w 100% dopasować do osobistych wymagań, zmieniając go w dowolny sposób. I to dokładnie wyróżnia podaną markę pośród marek z konkurencji.

Domy modułowe takiego typu wybudowane są bardzo szybko, zaliczają się do energooszczędnych, plus są komfortowe dla otoczenia. Do wybudowania wykorzystywane jest drewno konstrukcyjne C 24. Pokrycie na ścianach zewnętrznych zrobiono z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, co pozwoli uniknąć zastosowania płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Propozycja deweloperska HAUSm2 zawiera domy kanadyjskie: parterowe, piętrowe a także rekreacyjne. Domy wyłącznie z parterem są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby unikać chodzenia po stopniach i zależy im na wglądzie do poszczególnych pokoi na jednym poziomie.

Domy z jednym piętrem mają zmniejszoną strefę zabudowy i rozdzielone są na część do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze i na strefę odpoczynku z pomieszczeniami na poddaszu. Możliwe jest także zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do 70 metrów kwadratowych zabudowania. Nad każdym projektem czuwa kierownik budowy, a obszar działania przedsiębiorstwa to głównie południe Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz