Edukacja

Gdzie można oglądnąć filmowe przeboje

Co roku w naszych kinach pojawiają się setki nowości filmowych, spora ich część to kasowe filmy, na jakie widzowie z utęsknieniem czekają. Lecz w kinach z reguły tego typu filmy są puszczane co najwyżej przez kilkanaście tygodni, po czym ich miejsce zajmują następne nowości. A niekiedy ktoś nie będzie się mógł na taką nowość, albo też bardzo by chciał obejrzeć ją po raz kolejny, i wówczas zastanawiać się zaczyna, gdzie to zrobi. Jeszcze jakiś czas wybór duży nie był, gdyż konieczne było czekanie aż jakaś telewizyjna stacja zakupi prawa do takiej produkcji i wyemituje dany tytuł. W wielu przypadkach mogło to trwać nawet kilka lat od daty premiery, co dla filmowych maniaków cale nie było łatwe.

Jednak ostatnie kilka lat przyniosło ogromne zmiany w tym zakresie, między innymi dzięki rozpowszechnieniu internetu. To właśnie dynamiczny technologiczny rozwój spowodował, że raczkujące niedawno jeszcze filmowe platformy zaczęły mocno się rozrastać, jednocześnie dając bardzo duże możliwości. Często przeboje kinowe pojawiają się w nich niemalże natychmiast po premierze, dzięki czemu nie ma potrzeby czekania na nie przez wiele miesięcy. Najpopularniejsze platformy są płatne, z reguły w skali miesiąca koszt wynosił będzie maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Nie są to wysokie kwoty, a w zamian otrzymuje się dostęp do pokaźnej bazy najnowszych przebojów filmowych i tych sprzed wielu lat. Dużo osób szuka alternatywnych rozwiązań, jakich jak się okazuje też jest dość dużo.

Na przykład można w wyszukiwarce wpisać słowa niezniszczalni 4 online, a później przejrzeć zwrócone wyniki. Z pewnością można wśród nich znaleźć portale, w jakich poszukiwany film można będzie oglądnąć albo całkiem za darmo, albo po wniesieniu niewielkiej opłaty, która będzie wynosić kilka lub kilkanaście złotych. Jednym z takich serwisów jest na przykład https://ultra-cda.pl, posiada on ciekawą bazę zagranicznych i polskich produkcji. Duża zaletą takiego rozwiązania będzie to, że wiązać się nie trzeba umową na wiele miesięcy, co dla niejednej osoby jest dość niewygodne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz