Aktywność, Sport ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skoki spadochronowe oferowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem oferowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem odbywają się na terenie całego kraju. Warto sprawdzać, w jakich miastach są proponowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest cena za skok. Jeżeli ktoś zdecyduje się na skok spadochronem, to ma okazję od razu dowiedzieć się wszystkiego od pracowników firmy. Główne wiadomości podane są także na witrynie www.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do zestawienia z żadnym innego rodzaju i kiedy tylko klient ma takie życzenie, to powinien się zdecydować. Prędkość przekroczy wtedy dwieście km w ciągu godziny. Można zobaczyć zapierające oddech w piersiach krajobrazy, jak i poczuć adrenalinę w najczystszej formie. Głównie natomiast jest to doskonała zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie można zapominać. Najwyższe uprawnienia pilotów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w którym instruktor będzie skakać razem z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości 3000 do 4000 m, zależnie od miejsca, w jakim się będzie odbywać.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skoki spadochronowe wrocław klient jest przeszkolony. Skok trwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otwiera się na wysokości 1700 m, a potem następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około 5 do dziesięciu m. Klient ma wówczas sposobność do próbowania osobistego sterowania lotem ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz