Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Modnie, Uroda

Propozycja zabiegów z zakresu medycyny naturalnej opracowana przez Balanse Gabinet Terapii Naturalnych działającego na terenie stolicy Dolnego Śląska

Terapie i masaże, z których można zrobić użytek w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez mających doświadczenie specjalistów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni bardzo angażujący się w swoją standardową profesję, czyli takie osoby, które się do nich kierują, natychmiastowo dostrzegają iż była to z ich strony właściwa decyzja. Realizowane terapie to: terapia z użyciem pijawek, czyszczenie ciepłą świecą uszu, jadłospis medycyny chińskiej, biorezonans, oraz postawienie baniek na odporność. Oddzielną ofertę zabiegową gabinet wystosował, kiedy chodzi o nakłuwanie igiełkami ciała.

W ramach takich oddziaływań pacjentki mają możliwość zrobić użytek z: tradycyjnej akupunktury, scalpoterapii, akupunktury kosmetycznej, oraz nakłuwań przy pomocy moksy zawierającej nagrzane zioła. W przypadku masaży udostępnione są: masaż z wykorzystaniem podciśnienia, masaż uderzeniowo – dynamiczny, masaż z wykorzystaniem olejków eterycznych, refleksologia stóp, masaż z zastosowaniem mis tybetańskich, masaż miodem, masaż ogniowy, masaż metodą delikatnego dotykania kręgosłupa, drenaż limfatyczny, masaż oczu oraz masaż próżniowy twarzy. Można także zapisywać się na zabiegi pielęgnacyjne jakimi są: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacyjny twarzy, masaż gua sha twarzy, jak i taping twarzy.

Wszystkie zabiegi pod kątem tego jak przebiegają, zaleceń, przeciwwskazań, a także wymaganych wyników scharakteryzowane są pod domeną balanse.pl gdzie opłaca się zajrzeć, żeby sprawdzić na przykład cennik. W przypadku zastrzeżeń, dodatkowych zapytań udzieli team. Punkt znany jest również z tego, iż można do niego zapisać się na diagnostykę. Mający doświadczenie specjaliści proponują: badanie żywej kropli krwi, biorezonans, badanie poziomu homocysteiny, obserwację pierwiastkową z włosa, obserwację nietolerancji pokarmowych, badanie poziomu witaminy D, a także diagnozę pod kątem występowania robaków.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz