ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowotne

Pomoc drogowa dla kierowców – wezwanie lawety

Każdy kierowca chociaż raz w życiu miał sytuację, iż jego pojazd zaszwankował. Nie licząc już tych pospolitych zdarzeń, w wielu przypadkach nadzwyczaj niebezpiecznych dla zdrowia i życia kiedy dochodzi od wypadku. Wówczas konieczne jest skorzystanie z usług pomocy drogowej, jaka zajmuje się działalnością jaką jest wynajem lawet.

Firmy, jakie proponują tego typu usługi prześcigają się w pomysłach oraz promocjach co zrobić by w sytuacji awaryjnej kontrahent wybrał właśnie ich jednostkę gospodarczą. Jednakże korzystanie z takich usług w wypadku nie przewidzianego zdarzenia, nie należy do przyjemnych niemniej jednak jest nieodzowne.

Laweta, jest to pojazd, w rodzaju przyczepy, jaki nie porusza się samodzielnie, jest natomiast doczepiany do samochodu, najczęściej rozległego, który ma wystarczającą moc by uciągnąć lawetę wraz z stojącym na niej samochodem. Zdając sobie sprawę, że od czasu do czasu zdarzają się na drodze sytuacje, iż najem lawet może okazać się konieczny warto posiadać ze sobą wbity w telefonie komórkowym, zapisany na kartce bądź włamiecie numer telefonu, do firmy typu https://krakhol.pl/, która takie usługi proponuje.

Unikniemy wtedy niekorzystnego zdenerwowania na miejscu zdarzenia, gdzie oraz tak jest wystarczająco dużo stresu dla kierowcy i pasażerów. Warto również wiedzieć, że chociaż najem lawety nie przynależy do najtańszych to gdy mamy opłacone ubezpieczenie wraz z opcją assisatnce to w owym czasie koszt wynajęcia lawety pokrywa ubezpieczenie. Ubezpieczenie to pokrywa także transport kierowcy i pasażerów, a w sytuacji gdy zdarzenie ma miejsce daleko od miejsca zamieszkania również ich nocleg. Wobec tego należałoby zaintrygować się u własnego ubezpieczyciela jak formę ubezpieczenia nam oferuje by w razie awaryjnej sytuacji na drodze nie martwic się o pomocnicze koszty.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz