ARTYKUŁ SPONSOROWANY Ciekawostki

Pierścionki diamentowe na indywidualne zamówienie

Ekskluzywnie prezentujące się pierścionki diamentowe oferowane przez QUEEN DIAMOND są z chęcią dobierane przez konsumentki oraz klientów, jakim będzie zależeć na tym, by nabywać jedynie wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby wysokiej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest odręcznie, przez wykwalifikowanych złotników w nowoczesnej fabryce. Dlatego warto przyjrzeć się dostępnym koncepcjom i wybrać taki pierścionek, jaki będzie w naszym budżecie a także będzie odpowiadać naszym preferencjom odnośnie tego, w jaki sposób wygląda wizualnie.

Pierścionki takie udostępnione są w cenie od dwóch i pół tysiąca do 15 000 złotych. Można je też dobierać po ciężarze diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki mają dowolne kształty oczek, od najprostszych po niebanalne, czyli można wyszukać coś w swoim guście lub osoby, której taki pierścionek zamierza się wręczyć, na przykład jako pierścionek zaręczynowy.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym po boku diamentu. Kupujący mogą też liczyć na bezpłatne naniesienie graweru i wyregulowanie rozmiarów pierścionka. Na modele pierścionków wskazanej firmy przyznana jest stała gwarancja. QUEEN DIAMOND to firma, która nie bez powodu rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale również na terenie Niemiec i otrzymała sporo rynkowych nagród.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz