Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Biznesowe, Firmowe

Obiekt hotelowy Mixbud: profesjonalnie przygotowana sala na spotkania biznesowe

Hotel Mixbud to w głównej mierze rzetelnie funkcjonująca aula na konferencje. Wobec tego jest to miejsce świetnie nadające się do przyszykowania spotkań biznesowych, przedstawienia oferty handlowej lub przyszykowania eventu z wystąpieniem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest również komfortowo zaopatrzony, co sprzyja interesującemu spędzeniu wolnych chwil. W auli na konferencje znajduje się pełne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

Dodatkowo sala wyposażona jest w nowoczesny rzutnik z ekranem, jaki pozostaje w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Sala jest również bardzo dobrze nagłośniona, co będzie sprzyjało prowadzeniu rozmów podczas eventu. Dodatkowo można korzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne przedstawienie programu konferencji. W czasie konferencji obsługa podaje kawę i herbatę. Na dodatek można też zamawiać jedzenie. Niezależnie od faktu, przez jaki czas potrwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, gdyż sala ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są w pobliżu drogi E30, co pozwala na prędkie docieranie na konferencję. Szczegóły w temacie każdego wydarzenia biznesowego, jak i kwestie powiązane z obsługą można omawiać już po złożeniu rezerwacji.

Także w trakcie trwania całego eventu można oczekiwać pomocy personelu. Atuty, jakie wskazują na to, iż warto spotkania biznesowe organizować w Mixbud są nie do zakwestionowania. Mixbud ma w pełni wyposażoną aulę konferencyjną na trzydzieści pięć osób, co jest jego wizytówką. Można zorganizować mniejsze spotkanie biznesowe albo prezentację ofertową, nie bojąc się niepowodzenia. Mixbud oferuje miejsca noclegowe dwu, trzy, pięcio oraz sześcio osobowe, z WC, umywalką i prysznicem. Przekonywująca jest także smaczna propozycja obiadów, pub oraz spokojne zakątki do odpoczynku.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz