Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowotne

Czemu reklama za pomocą neonów jest tak skuteczna

{Niewiele osób wie, że tak popularne neony posiadają stuletnią historię, bo pierwsze z nich zaczęły się pojawiać już około 1906 roku. Tak więc widać, że neonowa reklama to duży kawałek historii, która tak naprawdę wcale nie uległa zakończeniu. Typowe neony są wykonywane z rurek ze szkła wypełnionych mieszanką gazów szlachetnych. W zależności od tego, jak wyglądał końcowy skład tej mieszanki, to uzyskiwano różny kolor świecenia. Takie neony na ścianę czy też montowane na dachach i konstrukcjach z pewnością robią duże wrażenie, lecz posiadają kilka ważnych wad. Przede wszystkim produkcja ich jest bardzo pracochłonna, a poza tym z powodu użycia szkła nie mają one dużej odporności na mechaniczne uszkodzenia.

W przypadku jakiejś awarii czy uszkodzenia z reguły takiego elementu nie dawało się naprawić, tylko należało zrobić zastępczy. Dlatego też wydawało się, że ten reklamowy nośnik zacznie powoli znikać z naszego krajobrazu, gdy pojawiła się na rynku technologia ledowa. Ledy jako źródło światła wdarły się przebojem kilkanaście lat temu, praktycznie zupełnie wypierając standardowe rozwiązania technologiczne, również na reklamowym rynku. I w pewnym momencie się okazało, że neony na ścianę stanowią świetną alternatywę dla klasycznych neonów, dając nieznane do tej pory możliwości w zakresie projektowania.

Przede wszystkim są one robione z mocnego tworzywa sztucznego, przez co napis ledowy dokręcony do ściany bez większych problemów da radę wytrzymać wiele lat na zewnątrz. Kolejnym ich plusem jest niskie zużycie energii, co przy aktualnych cenach i trosce o środowisko ma niebagatelne znaczenie. Klienci z pewnością docenią też praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kolory i kształty.

Sztuczne tworzywo jest znacznie łatwiejsze do formowania niż rurki ze szkła, przez co każdy zrobić sobie może neon na zamówienie taki, jakiego będzie potrzebował. A możliwości na zastosowanie neonów ledowych są ogromne. Zrobić z nich można najróżniejsze szyldy z napisami, logo czy symbolami, ale też duże, informacyjne napisy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz